• Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image

Fotografování ve školce

Vit_Atelier_portret_ctverec-male500-sedeJmenuji se Vít Švajcr, fotografii se věnuji více než deset let a nabízím své služby mimojiné v oblasti školní a předškolní portrétní fotografie.

Náš cíl

Mým hlavním cílem je vysoká technická i estetická kvalita fotografií, vycházím vstříc požadavkům rodičů i možnostem školy. Opírám se o vlastní zkušenosti, ale také o rady špičkových profesionálních fotografů u nás i v zahraničí. Při práci používám mobilní ateliérové pozadí a osvětlení, které je možné používat uvnitř školy i venku. Používám jen minimum rekvizit, například židličku nebo velkou jednobarevnou kostku.

Portréty

Pořídíme portrétní fotografie jednotlivých dětí. Pozadí bude tvořit velkoplošné studiové plátno, originálně ručně malované, vhodné i pro dětský portrét. Rodiče si pak budou moci vybrat v zaheslované internetové galerii, o jaké fotografie mají zájem, v jakém počtu a v jaké velikosti. Od každého portrétovaného nabídneme více různých záběrů. Kompozice ve stoje, vsedě, vleže, polopostava, hlava a portrét. Každému školáčkovi se věnujeme individuálně a tak dlouho, jak je potřeba – máme zájem na tom, aby divák byl s našimi snímky spokojen. Rodiče budou platit jen ty fotografie, které si sami objednají. Neplatí se žádný paušální poplatek a není stanoven minimální počet snímků.

Děkuji za Váš zájem a těším se na viděnou!

Vít Švajcr

tel: 722 133 866

mail: svajcr@dobresvetlo.com

Ceník

paper-photo

Ceník papírové fotografie
10×15 cm 25,00 Kč
13×19 cm 35,00 Kč
15×23 cm 45,00 Kč
18×27 cm 65,00 Kč
20×30 cm 105,00 Kč
30×46 cm 175,00 Kč

Galerie s příklady

 

active