• Image
  • Image
  • Image

Kurz kreativní fotografie 1

Kurz kreativní fotografie 1

Kurz kreativní fotografie 1

Vážení a milí přátelé,

s velkou radostí Vám tímto sděluji, že na podzim plánujeme další kurz kreativní fotografie pro začátečníky a mírně pokročilé! Začíná 21. září a já se s dovolením ptám: Máte zájem?

Součástí celého kurzu bude deset večerů a jeden víkendový seminář. Objevíme tajemství techniky, světla i kompozice. Chybět nebude portrét v ateliéru, ani luminografie! V našem okolí proběhne celá řada zajímavých folklórních akcí, které budou vybízet k reportáži… Zakončili bychom slavnostní vernisáží a výstavou ve spolkovém domě.

Účastníci kurzu si osvojí technické a estetické základy fotografického umění, které si vyzkoušejí v praxi při zpracování vlastního fotografického cyklu. Kurz pomůže účastníkům v rozvoji vlastní kreativity, technického vědění a estetického cítění.

Světlo ve fotografii

Postavíme pevné základy pro tři pilíře fotografického umění. Posvítíme si na světlo ve fotografii.

 Základy kompozice

Odhalíme tajemství kompozice a estetiky.

Základy fotografické techniky

Řekneme si samozřejmě jak fotoaparát jednoduše a efektivně používat. Jak scénu dobře změřit, jak měnit hloubku ostrosti nebo jak pracovat s citlivostí čipu. V praxi a tak, jak pracují profesionální fotografové.

Základy portrétu – fotografie dětí

Jak zachytit obrazem naše malé ratolesti, jak si počínat, aby chlapeček či holčička na snímku vypadali co nejlépe, co nejpřirozeněji a usmívalo se? Jaké jsou nejoblíbenější pózy současných světových fotografů? Jaké světlo je na dětskou fotografii to nejlepší?

Kreativní fotografie

Jak efektivně zasahovat do snímku a zušlechťovat realitu?

Základy luminografie

Třešničkou na dortu bude večerní venkovní luminografie – malba světlem.

 

Takže pokud máte zájem, neváhejte s přihláškou!
Ano, mám zájem!


Přeji Vám nejen dobré světlo,

srdečně, Váš Vít Švajcr

mail: svajcr@dobresvetlo.com
tel: 722 133 866

 

active